MIND SPA

04-05.09.2021

Chcesz zgłębić tajniki medytacji?

Niezależnie od tego czy już wiesz jakie korzyści uzyskasz dzięki medytacji i jak zbawienny wpływ może ona mieć na Twoje życie. Czy też jesteś tutaj trochę z ciekawości i chętnie dowiesz się więcej na temat medytacji, to jestem przekonany, że Twoja obecność tutaj nie jest przypadkowa. Ja w przypadki nie wierzę dlatego zainwestuj dosłowne kilka minut swojego czasu i przekonaj się co możesz zyskać uczestnicząc w praktycznych warsztatach medytacyjnych Mind SPA.

MIND SPA JEST DLA CIEBIE,
JEŻELI:

 • zmagasz się z stresem lub chcesz mieć więcej spokoju i radości
 • nie możesz zebrać myśli lub skoncentrować się
 • tracisz panowanie nad sobą lub często doświadczasz negatywnych emocji
 • lubisz ludzi i cenisz sobie prawdziwe, głębokie relacje
 • chcesz mieć więcej motywacji i energii
 • pragniesz mieć właściwe poczucie własnej wartości i pewności siebie
 • interesujesz się duchowością
 • pragniesz się rozwijać
 • chcesz nauczyć się medytować

PODCZAS WARSZTATÓW:

 • nauczysz się kilku technik medytacyjnych, a dzięki temu będziesz doświadczać całej palety korzyści płynących z medytacji
 • będziesz mieć więcej energii i radości, ponieważ głęboko zrelaksujesz się i odprężysz
 • będziesz rozwijać się w atmosferze bliskości i zabawy, ponieważ to może być najlepszy Twój weekend w tym roku;)
 • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę, ponieważ oczyścisz głowę z zbędnych i negatywnych myśli oraz nawiążesz kontakt z sobą
 • poznasz paletę technik oddechowych, którymi lepiej będziesz zarządzać swoimi emocjami i energią
 • rozwiniesz swoją uważności dzięki czemu Twoja medytacją będzie łatwiejsza i głębsza
 • nauczysz się medytacji wglądu i innych technik medytacyjnych, ponieważ otrzymasz wiedzę w dostępny sposób
 • otrzymasz praktyczne ćwiczenia i wskazówki, które będziesz mógł/a zastosować samodzielnie po zakończeniu kursu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zachować regularność w swojej praktyce`

  Gwarancja Satysfakcji

  Jestem absolutnie pewny wartości jaką daje uczestnikom warsztatów dlatego daje Ci gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Poznaj 7 potwierdzonych naukowo korzyści, które uzyskasz dzięki medytacji, której nauczysz się podczas warsztatów:

agsdi-person

Zyskaj prawdziwe poczucie własnej wartości, wysoką motywację i pewność siebie

Zwiększa się Twoja samoświadomość, lepiej siebie rozumiesz, to co do tej pory działo się automatycznie (podświadomie) staje się częścią Twoje świadomości, a dzięki temu świadomość i podświadomość działa w tym samym kierunku wspierając Ciebie.

agsdi-sun-2

Pozbądź się stresu

Obniża poziom kortyzolu. Daje głębokie poczucie spokoju i również akceptacji/zaufania do tego co dzieje się. A kiedy nie czujesz się zagrożony stres znika, a z nim wszystkie jego negatywne objawy i konsekwencje.
agsdi-heart

Zdrowy jak mnich

Bezpośrednio wpływa na regeneracje i rozluźnienie wpływając na lepsze funkcjonowanie organizmu. Wspiera system immunologiczny, spowalnia procesy starzenia komórkowego, obniża ciśnienie krwi, łagodzi ból i stany zapalne.
agsdi-learn

Zostań "supermózgiem"

Na poziomie fizycznym dzięki medytacji zwiększa się ilość istoty szarej, pojawiają się dodatkowe fałdowania, nowe połączenia neuronowe oraz zmieniają się fale mózgowe. To wszystko wpływa na wzrost kreatywności, inteligencji i podejmowanie lepszych decyzji.
agsdi-heart-leaf-2

Pożegnaj się z nałogami

Medytacja pozwala odchudzić się, przestać palić, pić, używać narkotyków. Zwiększa samokontrole i panowanie nad impulsami. Dzięki poczuciu szczęścia i większej samoświadomości zażywanie używek lub inne nałogi stają się zbędne, a dzięki temu raz na zawsze możesz pożegnać się z nimi.
agsdi-ribbon

Zdrowa psychika

Obecnie medytacja z powodzeniem jest stosowana w wielu terapiach. Pomaga z stanach lękowych, depresji. Poprawia stabilność emocjonalną i zwiększa inteligencję emocjonalną.
agsdi-face-happy

Szczęśliwy jak dziecko

Na poziomie fizjologicznym zaobserwowano zwiększoną ilość serotoniny i dopaminy (tzw. hormony szczęścia”. Tak jak u dzieci szczęście jest w nas. Według badań ludzie medytujący są po prostu szczęśliwsi. Odnajdziesz je w sobie dzięki medytacji

PLAN WARSZTATÓW

DZIEŃ 1

 • 10:00-11:15 Moduł 1 – Wprowadzenie i Medytacja
 • 11:15-11:30 Przerwa
 • 11:30-12:30 Moduł 2 – Oddech i medytacja
 • 12:30-12:45 Przerwa
 • 12:45-14:00 Moduł 3 – Uważność. i medytacja
 • 14:00-15:00 Przerwa lunchowa
 • 15:00-16:15 Moduł 4 – Energia i medytacja 
 • 16:15-16:30 Przerwa
 • 16:30-18:00 Moduł 5 – Ciało

DZIEŃ 2

 • 10:00-11:45 Moduł 6 – Relaks
 • 11:45-12:00 Przerwa
 • 12:00-14:00 Moduł 7 – Harmonia i medytacja
 • 14:00 Zakończenie

Wszystkie proponowane praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości. Zapewniamy koce, poduszki do medytacji oraz wodę i przekąski. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki. Zajęcia zaczynają się o godz. 10:00 (przyjdź 10-15 min. wcześniej). Punktualnie o 10:00 są zamykane drzwi i ze względu na charakter zajęć i troskę o uczestników, osoby, które spóźnią się nie będą wpuszczane. Warsztaty odbędą się w kameralnej atmosferze.

Prowadzący Adam Tkaczyk

Przewodnik duchowy, przedsiębiorca i podróżnik. Z zamiłowania i pasji interesuje się psychologią, rozwojem osobistym i medytacją, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe w Azji oraz Ameryce Południowej. Jego hasło przewodnie w pracy z ludźmi to „Bądź sobą, jesteś miłością, jesteś cudem”. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców, od ponad 12 lat prowadzi firmę w branży finansowej i firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Prowadzący Klaudia Szajdecka

Liderka, trenerka, wolontariuszka i wielka pasjonatka gór. To połączenie pasji i doświadczenia, siły i pokory.

Od ponad 15 lat liderka różnorodnych zespołów, w których najważniejsze są współdziałanie, otwartość, wymiana wiedzy i rozwój. Specjalizuje się w opracowywaniu strategii zarówno dla firmowych marek, jak i osobistych marek liderów oraz uważnej komunikacji 

Autorka i trenerka Akademii Inspirujących Liderów i Liderek. W ramach akademii prowadzi warsztaty z przywództwa, motywacji, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, zarządzania zmianą, budowania marki osobistej i work-life balance. Jednocześnie udziela indywidualnych konsultacji w obszarze komunikacji i marki osobistej.

Prowadzi zajęcia "Kompetencje Przyszłości": Budowanie marki osobiste"j i "Promowanie projektu" na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu .

Wolontariuszka, aktywnie wspierająca kobiety w trakcie i po zakończeniu leczenia onkologicznego. Absolwentka studiów podyplomowych Psychoonkologia na SWPS. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców.

Jak wyglądają moje warsztaty?

MIEJSCE

Warszawa
ul. Grażyny 15, sala 17
Warszawa
Zobacz na mapie

 

TERMIN:

04-05.09.2021

GWARANCJA SATYSFAKCJI:

Jeżeli przed przerwą lunchową pierwszego dnia stwierdzisz, że nie jesteś zadowolony/a z warsztatu, masz możliwość przerwania go i otrzymania pełnego zwrotu za bilet. Warunkiem otrzymania zwrotu jest aktywne uczestnictwo w pierwszej część warsztatu (od rana do lunchu).

 

 ZAPISZ SIĘ TERAZ ZA 525 ZŁ, CZYLI BLISKO 1000 ZŁ TANIEJ!

Promocyjna cena dostępna tylko kilku osób.