Zyskaj Spokój i Harmonię

5-dniowe Wyzwanie Medytacyjne

Dlaczego warto dołączyć?

W dzisiejszym, często zabieganym świecie, medytacja jest kluczem do odnalezienia wewnętrznego spokoju i równowagi. 5-dniowe Wyzwanie Medytacyjne pomoże Ci nauczyć się medytować, robić to regularnie i skutecznie, aby mieć więcej spokoju, poprawić swoje samopoczucie i jakość życia.

 

Czym jest medytacja?

Medytacja (łac. meditatio – zagłębianie się w myślach, rozważanie) – to różnego rodzaju praktyki polegające na ćwiczeniu umysłu, wprowadzaniu się w odmienny stan świadomości. Praktykowane w celach religijnych lub dla uzyskania dobroczynnego skutku. Pod pojęciem medytacji znajduje się wiele różnych praktyk, m. in. mające na celu zwiększenie wewnętrznej energii siły życiowej (qi, ki, prana, itp.), praktyki rozwijające współczucie, miłość, cierpliwość, wielkoduszność i przebaczenie czy techniki łagodzące stres, zwiększające uważność. Medytacja jest z powodzeniem stosowana od tysięcy lat. Stosowana w jodze, większości religii, a obecnie często wykorzystywana w psychoterapii i jako część leczenia różnych problemów zdrowotnych.

Poznaj 5 potwierdzonych naukowo korzyści, które uzyskasz dzięki medytacji i dołączeniu do wyzwania:

agsdi-sun-2

Pozbądź się stresu

Opanuj techniki, które pomogą Ci skutecznie redukować stres i napięcie.

agsdi-person

Lepsza Jakość Snu

Medytacja poprawi Twój sen, co przełoży się na lepsze samopoczucie i większą energię.

agsdi-heart

Więcej Pozytywnej Energii

Medytacja podnosi nastrój i zwiększa poczucie szczęścia.

agsdi-learn

Zwiększona Koncentracja

Nauczysz się, jak poprawić swoją zdolność do skupienia, co jest nieocenione w codziennym życiu.

agsdi-heart-leaf-2

Głębsze Zrozumienie Siebie

Poznasz siebie lepiej, co pomoże Ci podejmować bardziej świadome decyzje.

Program Wyzwania:

 

Dzień 1: Podstawy Medytacji – wprowadzenie do wyzwania i pierwsze kroki w praktyce.

Dzień 2: Siła Spokoju – poznasz wszystkie korzyści płynące z medytacji

Dzień 3: Mity i najczęstsze błędy w medytacji  – czego unikać, czego nie robić, aby nauczyć się medytacji jak najszybciej, żeby była łatwa i skuteczna

Dzień 4: Wszystko co chciał(a)byś wiedzieć na temat medytacji – omów swoje dotychczasowe postępy, zapytaj, wyjaśnij wątpliwości i praktykuj;)

Dzień 5: Utrwalanie Praktyki – jak wprowadzić medytację do codziennego życia i kontynuować praktykę po zakończeniu wyzwania.

Spotykam się codziennie o 20:00 na żywo przez 5 dni. To połączenie wiedzy, wykładów oraz wspólnej praktyki. Możesz być na żywo z wszystkimi lub obejrzeć później nagrania i korzystać z materiałów.

 

Prowadzący Adam Tkaczyk

Przewodnik duchowy, przedsiębiorca i podróżnik. Z zamiłowania i pasji interesuje się psychologią, rozwojem osobistym i medytacją, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe w Azji oraz Ameryce Południowej. Jego hasło przewodnie w pracy z ludźmi to „Bądź sobą, jesteś miłością, jesteś cudem”. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców, od blisko 15 lat prowadzi firmę w branży finansowej i firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

MIEJSCE – online gdziekolwiek jesteś;)

Po zapisaniu się otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku.

TERMIN

Początek: 10 czerwca 2024
Koniec: 10 czerwca 2024

Startujemy 10 czerwca i przez 5 dni będziemy spotykali się na żywo o godz. 20:00 w grupie na Facebooku. Możesz być na żywo lub wrócić do materiałów o dogodnej dla Ciebie porze. To wiele godzin wiedzy, wykładów i wspólnej praktyki podane w przystępny sposób.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń biuro@kaizenyourself.pl 507508363

Zapisz się teraz!

To wyzwanie jest dla każdego, bez względu na poziom doświadczenia. Może to być doskonała okazja, żeby nauczyć się medytować lub jeżeli masz już doświadczenie usystematyzować wiedzę, wymienić doświadczeniami i wrócić do regularnej praktyki. Każdego dnia otrzymasz materiały i wsparcie, które pomogą Ci w praktyce. Dołącz do wyzwania, dziel się swoimi doświadczeniami i zainspiruj się historiami innych uczestników.

Zapisz się teraz i zacznij swoją podróż ku wewnętrznemu spokojowi i harmonii. Nie przegap tej szansy na poprawę jakości swojego życia!

Twoja inwestycja to przede wszystkim Twój czas i symboliczne 5zł, czyli znacznie mniej niż kosztuje 1 kawa.