Bądź sobą, jesteś miłością, jesteś cudem!

50-dniowy Warsztat Online, podczas którego nauczysz się jak żyć życiem, jakiego pragniesz!

Ten warsztat odmieni Twoje życie!

 

Bądź sobą – dowiesz się jak będąc w pełnym kontakcie ze sobą podążać własną, najlepszą dla siebie drogą. Dzięki temu będziesz żyć w stanie flow, a Ciebie będzie przepełniać pasja.
Jesteś miłością – za każdym celem, pragnieniem, marzeniem tak naprawdę stoi chęć bycia szczęśliwym i kochanym. Jestem przekonany, że Ty też tak masz. Zamiast stresować, zamartwiać się i doświadczać smutku wolisz być szczęśliwy, pełny radości i energii. Ty również możesz tego doświadczać.
Jesteś cudem – kiedy zaczynasz słuchać siebie, podążać drogą, która dla Ciebie naprawdę jest najlepsza odkrywasz jakim cudem jesteś. Wymaga to zrozumienia i uzdrowienia tego wydarzyło się oraz nauczenia się jak być uważnym i obecnym w tu i teraz.

Warsztat składa się z 3 filarów:

1. Medytacja, oddech, uważność – to najważniejszy fundament, na którym jest zbudowany cały warsztat. Nauczysz się wielu technik medytacyjnych, oddechowych i uważności, ponieważ pozwolą Ci być w kontakcie z sobą, mieć więcej spokoju/radości, lepiej komunikować się z sobą/innymi oraz żyć życiem, jakiego pragniesz.

2. Inne narzędzia – poznasz inne narzędzia, dzięki, którym możesz łatwiej zarządzać swoim stanem. Dzięki temu lepiej będzie radzić sobie ze stresem i smutkiem. W dowolnym momencie możesz zadbać o swój spokój, radość i wysoki poziom energii.

3. Samoświadomość – mając pełną paletę narzędzi do pracy z sobą, odkryjesz nowe rzeczy na swój temat. Będziesz lepiej rozumiał swoje zachowanie, decyzje i cele, a dzięki temu w pełni świadomie i w zgodzie z sobą możesz wybierać to co naprawdę jest dla Ciebie najlepsze.

W ramach warsztatu otrzymasz:

  • 8 spotkań online (około 2h) na żywo – we wtorki 18:45
  • spotkania w kameralnej grupie (max. 12 osób), gwarantujące atmosferę bliskości i zrozumienia
  • praktyczne ćwiczenia medytacyjne, oddechowe i uważności, możliwe do wykonywania samodzielnie
  • szereg narzędzi, dzięki którym lepiej będziesz sobie radzić z emocjami
  • codzienne krótkie zadania domowe
  • dedykowaną grupę na FB do zadawania pytań i kontaktu z uczestnikami
  • wsparcie prowadzącego przez cały kurs

PLAN WARSZTATÓW

Warsztat obejmuje 8 spotkań Online

 

1. Wprowadzenie i medytacja

2. Medytacja i oddech

3. Uważność

4. Relaks i energia

5. Samoświadomość I

6. Komunikacja i samoświadomość II

7. Harmonia

8. Podsumowanie

Wszystkie proponowane praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości. Warsztaty są prowadzano w kameralnej grupie,  a każdy uczestnik przebywa w swoim domu, co gwarantuje intymną atmosferę – idealną do praktyki medytacji. 

Prowadzący Adam Tkaczyk

trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Autor projektu Twoje Spotkanie – Twój Sukces, cotygodniowych warsztatów Harmonia i Uważność. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od ponad 10 lat prowadzi firmę z branży finansowej. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Poznaj opinie uczestników

MIEJSCE

Gdziekolwiek jesteś – spotykamy się online:)

 

TERMIN

Warsztaty odbywają się co wtorek o 18:45

Początek: 11 maja 2021 (wtorek)
Koniec: 29 czerwca 2021 (wtorek)

Teraz cały warsztat w promocyjnej cenie 799 zł, czyli 2200 złotych taniej! Zapisy trwają tylko do północy 05.05.2021 Zapisz się jak najszybciej i zarezerwuj dla siebie miejsce.

Zapisz się na krótką rozmowę kwalifikacyjną, podczas której ustalimy czy możesz uczestniczyć w warsztatach oraz potwierdzisz, że warsztat spełni Twoje oczekiwania.