Szlakiem Tajskich Świątyń

08-17.03.2024

Czy ta wyprawa jest dla Ciebie?

Chciał(a)byś spędzić urlop w miejscu bezpiecznym i przyjaznym?
Odpocząć w ciepłym klimacie, a jednocześnie zobaczyć wiele zachwycających miejsc?
Być może chcesz poznać ciekawych i uśmiechniętych ludzi, którzy są podobni do Ciebie i wniosą wartość w Twoje życie?

A może marzy Ci się zwiedzanie egzotycznych miejsc, magicznych świątyń i przeżywanie niesamowitych przygód?

Jeżeli choć raz pomyślałeś(-aś) tak to wspólna wyprawa do Tajlandii jest dla Ciebie! Doświadczysz tego wszystkiego i znacznie więcej!

 

 

CO ZOBACZYSZ? CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

Bangkok – to miasto z pewnością Ciebie zaskoczy. Kilkunastomilionowa metropolia pełna kontrastów, którą poznasz z wielu stron. Zasmakujesz się w jedzeniu na ulicy, będziesz podziwiać widoki podczas rejsu po kanałach, zachwycisz się bogactwem Pałacu Królewskiego i pięknem zwiedzanych świątyń. Przejdziemy się najbardziej rozrywkową dzielnicą czerwonych latarni oraz będziemy podziwiali Bangkok z tarasu widokowego z wysokości ponad 300 metrów, gdzie można zobaczyć zapierający dech widok w ciągu dnia, w nocy i przepiękny zachód słońca.

Chiang Mai – to miasto nazywane Różą Północy, znajduje się w górach i urzeka swoim klimatem. Jest to miejsce, w których odbywają najbardziej uroczyste obchody świąt i uroczystości. Zwiedzając uliczki starego miasta co chwila natkniesz się na okazałą świątynie, w tym niewielkim mieści jest ich kilkaset. To miejsce gdzie znajduje się najwięcej salonów masaży (w przeciwieństwie do Bangkoku bardzo dobre masaże), klimatyczne kawiarenki/restauracje. Raz w tygodniu odbywa się wielki market, na którym możesz kupić praktycznie wszystko. W okolicach miasta znajduje się najważniejsza w okolicach świątynia – Doi Suthep, z której rozpościera się przepiękny widok na miasto, odwiedzisz ogrody zimowego pałacu królewskiego oraz lokalną wioskę. Chiang Mai to świetna baza wypadowa na pobliskie atrakcje. Podczas 1-dniowej wycieczki zobaczysz jak wygląda tajska dżungla, spłyniesz rwącą rzeką, wykąpiesz się w wodospadzie, zobaczysz słonie i będziesz mógł o nie zatroszczyć się, poznasz lokalne plemiona. Ponadto odwiedzimy farmę orchidei i motyli.

Chiang Rai – to drugie co do wielkości miasto na północy Tajlandii. Dawna stolica XIII w. królestwa Lanna. Leży w rejonie tzw. Złotego Trójkąta – miejsca gdzie stykają się granice Tajlandii, Laosu i Birmy. Odwiedzimy to miejsce ze względu na niesamowite świątynie, które są zupełnie inne niż te tradycyjne. Najbardziej znanymi i wyjątkowymi są Wat Rong Khun i Wat Rong Suea Ten – biała i niebieska świątynia.

WARTOŚĆ WYPRAWY 16499PLN

CENA TYLKO 7373PLN +370USD

CENA OBEJMUJE
– zakwaterowanie w hotelach lub bungalowach (pok. 2 osobowe z łazienką, wentylatorem lub klimatyzacją, najczęściej o standardzie 3***),  (w przypadku nieparzystej liczby uczestników może zdarzyć się zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym lub w jedynce)
– przeloty wewnątrz Tajlandii
– wszystkie przejazdy lotnisko-hotel-lotnisko
– przejazdy podczas zwiedzania (van, prywatna łódź, transport publiczny)
– bogaty program atrakcji turystycznych (wstępy do świątyń, pałaców, itd.)
– zwiedzanie poza szlakiem miejsc turystycznych (bardzo lokalne miejsca i restauracje)
– kilka wycieczek 1-dniowych
– wjazd na taras widokowy i podziwianie Bangkoku z wysokości ponad 300m
– ubezpieczenie turystyczne (KL 200.000, NNW 10.000, OC 200.000, bagaż 1.000, Assistance)
– koszty organizacyjne
– opiekę liderów

CENA NIE OBEJMUJE

– przelotu na trasie WAW-BKK-WAW (cena biletu w 2 strony zazwyczaj mieści się w przedziale 2500-3500zł)
– jedzenia z doświadczenia wiem, że każdy chce spróbować czegoś innego, a jedzenie w Tajlandii jest tanie, w większości miejsc można zjeść bardzo dobre jedzenie za około 6-10zł za danie
– innych osobistych wydatków (atrakcji poza programem, pamiątek, itd.)

 

PROGRAM 8.03-17.03.2024

Dzień 1 wylot z Warszawy do Bangkoku (przelot razem z przesiadką zajmie około kilkunastu-dwudziestu kilku godzin)
 
Dzień 2 przylot do Bangkoku, zakwaterowanie w hotelu, w zależności od pory dnia, czas wolny, spacer po okolicach, targ, słynna dzielnica Pat Pong
 
Dzień 3 zwiedzanie Bangkoku, (pałac królewski, Golden Mount, leżący Budda, Wat Phra Kaew, dom Jima Thompsona, rejs po kanałach, przejażdżka tramwajem wodnym, opcjonalnie Wat Arun i Khao San Road, wolny czas na masaże i inne atrakcje)
 
Dzień 4 podróż do Chiang Mai (lot i transfery), czas wolny, wizyta na Starym Mieście
 
Dzień 5 wycieczka w okolice miasta, zwiedzanie rezydencji królewskie, najważniejszej świątyni Doi Suthep oraz lokalnej wioski
 
Dzień 6 1-dniowa wycieczka, zwiedzanie wioski słoni (możliwość kąpieli i karmienia), kąpiel w wodospadzie, spływ rzeką w pontonie lub tratwie bambusowej, odwiedzenie farmy orchidei
 
Dzień 7 czas wolny, odpoczynek, opcjonalne zwiedzanie Chiang Mai i przejazd do Chiang Rai
 
Dzień 8 zwiedzanie Chiang Rai i okolic (Wat Rong Khun – biała świątynia, Wat Rong Suea Ten – niebieska świątynia i inne atrakcje
 
Dzień 9 powrót do Bangkoku i następnie do Warszawy
 
Dzień 10 przylot do Warszawy
 
Powyższy program może w pewnym stopniu zostać zmieniony.

Organizatorka Agnieszka Jurko

Od ponad 20 lat interesuje się psychologią i rozwojem osobistym, organizuje unikalne wyprawy do Egiptu oraz warsztaty w Polsce z nauczycielami duchowymi i trenerami z Holandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, USA i z Polski. Studiowała Turystykę i Hotelarstwo, Zarządzanie oraz podyplomowo Techniki Relaksacyjne. Uwielbia zwiedzać i podróżować, od 17 lat zabiera polskie grupy na medytacyjne wyprawy do Egiptu, podczas których Ministerstwo d/s Starożytności umożliwia nam prywatny pobyt (bez innych turystów) aż w 3 Komnatach Piramidy Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie, którego inne osoby mogą podziwiać tylko z odległego punktu widokowego.

Od ponad 10 lat jest wyłączną przedstawicielką na Polskę  “Instytutu Biocybernaut” założonego przez amerykańskiego naukowca dr. Jamesa Hardt. Jest prezeską Stowarzyszenia Miłośników Egiptu “Herhor” założonego przez archeologa prof. Andrzeja Niwińskiego, z którym wspólnie prowadzi wyprawy dla osób zafascynowanych archeologią i starożytnym Egiptem.

Jest świetnie zorganizowana, otwarta na głębokie relacje z uczestnikami, pełna empatii i współodczuwania.

Prowadzący Adam Tkaczyk

Trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Z przyjemnością jeździe do Ameryki Południowej oraz Azji. Odbywa około 60-80 lotów rocznie, spędzając w podróży ponad 6 miesięcy każdego roku. Tajlandia jest dla niego 2 domem i był w niej ponad 20 razy.

Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od ponad 12 lat prowadzi firmę z branży finansowej i firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów i wypraw szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Poznaj opinie uczestników

wypraw z Adamem

MIEJSCE

Tajlandia

TERMIN

Początek: 8 marca 2024
Koniec: 17 marca 2024

ZAPISZ SIĘ TERAZ ZA 7373ZŁ +370USD, ZAMIAST 16499

Wystarczy opłacić pierwszą ratę w wysokości 2873ZŁ, aby zagwarantować sobie miejsce i cenę.

Kolejne płatności 2500zł zaliczka na bilet lotniczy (do 15.11.2023), 4500zł (do 23.12.2023) oraz 370USD na miejscu w gotówce.

Cena dostępna maksymalnie do 24.11.2023 – następnie będzie podnoszona.

Omnibus – najniższa cena w ostatnich 30 dniach – 6700zł.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Organizator nie jest organizatorem turystyki. Docelowa grupa powinna liczyć około 8-12 osób Wyjątkowo może zostać zwiększona do 14 uczestników. Daty wylotu/powrotu mogą zmienić się +- 1-2dni (w zależności od możliwości kupienia biletów dla całej grupy), całość to min. 10dni. Obecnie, żeby wjechać do Tajlandii nie jest potrzebne szczepienie, ani test.

Z racji dużego zainteresowania i kameralnej grupy cała grupa zazwyczaj zbiera się w kilka-kilkanaście dni.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń Agnieszka 501625528, Adam 507508363 biuro@kaizenyourself.pl 

DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?

 • spędzisz swój wymarzony urlop w egzotycznej Tajlandii
 • poznasz aż 3 kompletnie różne miejsca w Tajlandii (Bangkok, Chiang Mai, Chiang Rai)
 • zasmakujesz się w Tajskiej kuchni, spróbujesz Pad Thaia, Mango Sticky Rice, Noodle Soup i wiele innych
 • skorzystasz z prawdziwego tajskiego masażu
 • zobaczysz najważniejsze świątynie w Tajlandii (Złoty Budda, Wat Pho, Doi Suthep, Szmaragdowy Budda i inne)
 • zobaczysz najważniejsze atrakcje Bangkoku i Chiang Mai oraz zwiedzisz te miasta poza utartymi szlakami
 • doświadczysz kilku wycieczek (wliczonych w program) i wielu atrakcji podczas nich
 • wszystko masz podane na tacy (pełna organizacja przelotów, transferów, hoteli itd. – sprawdzone wielokrotnie miejsca)
 • kameralna grupa (około 8-12 osób) i towarzystwo osób takich jak Ty
 • brak dopłat dla osób podróżujących samotnie
 • opieka doświadczonych liderów – Agnieszka prowadziła dziesiątki grup, a Adam jest zakochany w Tajlandii (był w niej ponad 20 razy)