Otwarty Krąg Zrozumienia

czwartki godzina 19:30

Otwarty Krąg Zrozumienia

Cotygodniowe zajęcia to przepełnione otwartością, zrozumieniem i akceptacją spotkania. To miejsce, w którym poczujesz się wolny(-a), w którym możesz mówić o tym co dla Ciebie ważne i poruszające. Skorzystaj z wsparcia osób podobnych do Ciebie. Dzięki temu będziesz rozwijać się i lepiej radzić sobie z tym co dla Ciebie trudne. Nawiąż nowe relacje oparte na zaufaniu, otwartości i akceptacji.

 

Zasady Kręgu:

  • zaufanie – mówimy to co jest prawdą, a wszystko co pojawia się w kręgu zostaje w kręgu
  • szacunek – jesteśmy sobie równi, nie ma miejsca na agresję, ocenianie
  • mówi tylko 1 osoba – każdy ma przestrzeń do wypowiedzi, ale w danym momencie mówi tylko 1 osoba
  • nie doradzamy innymi (chyba, że ktoś wyraźnie o to poprosi)
  • dzielimy się tym co czujemy, co jest dla nas ważne, mówiąc z serca
  • jeżeli mówimy o osobie z kręgu to mówimy zawsze do tej osoby
  • kierujemy się otwartością, zrozumieniem i akceptacją

Korzyści, które uzyskasz uczestnicząc regularnie w Otwartym Kręgu Zrozumienia:

Zbudujesz lepsze relacje

Doświadczając zaufania i zrozumienia nawiążesz nowe relacje w kręgu oraz zbudujesz lepsze, autentyczne relacje w swoim życiu.

U

Lepiej zrozumiesz siebie

Mówiąc o sobie, o swoich emocjach, nazywając to co zwykle niewypowiedziane zyskasz większą klarowność tego co w Tobie, tego co czujesz, co dla Ciebie ważne. Bardziej świadomie będziesz podejmować najlepsze dla siebie decyzje.

agsdi-sun-2

Zwiększysz stabilność emocjonalna

Samo uświadomienie sobie emocji sprawia, że ich intensywność drastycznie spada. Rozumiejąc jakie są Twoje emocje i skąd się biorą zyskasz większą stabilność emocjonalną oraz częściej będziesz doświadczyć przyjemnych emocji.

Informacja zwrotna

Czasami ludzie postrzegają nas zupełnie inaczej niż sami myślimy o sobie lub chcielibyśmy być postrzegani. Sprawdź jak postrzegają Ciebie inni, co możesz zrobić inaczej, jak dalej rozwijać się, żeby było to w zgodzie z Tobą i wspierało Ciebie w realizowaniu tego co dla Ciebie ważne.

agsdix-fas fa-hand-holding-heart

Otrzymasz wsparcie

Wspólnie możemy więcej. Dzięki obecności ludzi, którzy są podobni do Ciebie, życzliwi, wspierający otrzymasz to czego potrzebujesz. Każdy czasami miewa gorsze dni lub okres. Dobrze jest mieć ludzi, którzy Ciebie wspierają i Ci kibicują.

agsdi-ribbon

Zyskasz zaufanie do siebie i poczucie bezpieczeństwa

Lęk, strach czy poczucie winy to najcześciej blokuje ludzi. Krok po kroku mając pozytywne doświadczenia z samym sobą i w relacjach. Poczujesz się bezpiecznie z innymi, zyskasz większe zaufanie do siebie i pewność siebie, co pozwoli Ci iść do przodu i działać.

agsdi-face-happy

Swoboda bycia prawdziwym sobą

Jesteś SUPER;) Zadbaj o relacje z najważniejszą osobą w swoim życiu – z samym sobą. Uwolnij się i żyj na swoich warunkach. Życie w zgodzie z sobą i akceptacja w pełni samego siebie to podstawa radości i satysfakcji w życiu.

Informacje organizacyjne:

W kręgu może wziąć udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości. Jedynym warunkiem jest przestrzeganie zasad kręgu. Możesz przyjść na 1 zajęcia, wybrane (kiedy masz czas) lub chodzić regularnie.

Zajęcia zaczynają się o godz. 19:30, a godz. 19:45 są zamykane drzwi z względu na charakter zajęć i troskę o uczestników osoby, które przyjdą po 19:45 nie będą wpuszczane. Do 19:30 trwają Warsztaty Medytacyjne Harmonia i Uważność. Możesz na nie również zapisać się. Na oba zajęcia istnieje również możliwość zapłaty na miejscu (tylko gotówka) 60zł za spotkanie. Najlepiej rezerwować miejsce na stronie (wyświetla się liczba dostępnych miejsc) oraz jest niższa cena. Jeżeli jednak wybierzesz płatność na miejscu ze względu na ograniczoną ilość miejsc wyślij zgłoszenie mailowe na biuro@kaizenyourself.pl.

Prowadzący Adam Tkaczyk

trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Autor projektu Twoje Spotkanie – Twój Sukces, cotygodniowych warsztatów Harmonia i Uważność. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od ponad 10 lat prowadzi firmę z branży finansowej. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Otwarty Krąg Zrozumienia – cotygodniowe zajęcia

 

MIEJSCE

Naturalne Centrum Zdrowia sala 127 (1 piętro)
Grażyny 15, Warszawa

TERMIN

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach 19:30-21:00