Kolumbia – Ciało i Duch

25.01-09.02.2025

Czy wyprawa do Kolumbii Ciało i Duch jest dla Ciebie?

Chciał(-a) byś spędzić urlop w egzotycznym i niesamowitym miejscu?
Cenisz sobie przeżywanie przygód i chcesz odpocząć w otoczeniu przepięknej natury?
Jesteś aktywna(-y) i wiesz, że ruch jest fundamentem Twojego dobrego samopoczucia i tego co możesz zrobić?

A może rozwój i duchowość jest dla Ciebie ważna?

Jeżeli choć raz pomyślałeś(-aś) tak to wspólna wyprawa do Kolumbii jest dla Ciebie! Doświadczysz tego wszystkiego i znacznie więcej!

 

 

CO ZOBACZYSZ? CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

Bogota – będziemy podziwiać stare miasto oraz dzielnicę La Candelaria, odwiedzimy największe na świecie muzeum złota oraz wiedziemy kolejką linową na wzgórze Monseratte, z którego rozpościera się widok na 8 milionową metropolię i wulkan Tolima.
 

Narodowy Park Tayrona – plaże w parku uznane zostały przez National Geographic za jedne z 20 najpiękniejszych plaż na świecie. Dzień trekkingu przeplatającego się z relaksem na rajskiej plaży. Podczas trekkingu po tropikalnej puszczy będzie można obserwować unikalną karaibską florę i faunę (barwne papugi loros i 300 innych gatunków ptaków, małpy, żółwie, iguany, itd.). Punktem docelowym jest kilka zatoczek i przepięknych, białych plaż o szmaragdowej wodzie, otoczonych tropikalną zielenią.

Santa Marta – najstarsze miasto Kolumbii, leżące nad morzem karaibskim. Poczujemy jego wyjątkowy klimat i będzie to baza wypadowa do Parku Tayrona i okolicznych spokojny i pięknych plaż.

Medellin – klejnot Kolumbii, gdzie nowoczesność splata się z tradycją w pulsującym rytmie latynoamerykańskiej kultury. W wielu rankingach miasta uznawane za najlepsze miejsce do życia. Odwiedzimy słynną Comuna 13, aby zobaczyć uliczne murale opowiadające historie transformacji miasta. Oddamy się lokalnym smakom, degustując świeżą kawę w jednej z licznych kawiarni. Medellin, znany również jako “Miasto Wiecznej Wiosny”, oferuje idealne warunki klimatyczne do odkrywania swoich licznych parków, ogrodów i targów.

Nuqui – małe miasteczko leżące nad Pacyfikiem. Można dostać się tam jedynie samolotem lub statkiem, wyjątkowe, spokojne i naturalne miejsce gdzie obok siebie żyją rdzenni Indianie oraz potomkowie niewolników. Puste i szerokie plaże będą idealne na wspólne warsztaty, zajęcia fitness i medytacje.

Salento i Valle de Cocora – tzw. rejon kawy.  Salento, malownicze miasteczko z kolonialnymi fasadami i kolorowymi uliczkami, stanowi bramę do czarującego Valle de Cocora. To właśnie tutaj, wśród lasów, wznoszą się ikoniczne woskowe palmy, sięgające nieba i tworzące zapierające dech widoki. Przemierzymy pieszo dolinę, podziwiając niesamowite widoki, robiąc idealne zdjęcia, poczujemy jak czas zwalnia zanurzając się w tym doświadczeniu.

WARTOŚĆ WYPRAWY 15000PLN

CENA TYLKO 8888PLN +250EUR

CENA OBEJMUJE

 • zakwaterowanie w hotelach lub pensjonatach (pok. 2 osobowe z łazienką, wentylatorem lub klimatyzacją, najczęściej o standardzie 3***), (w przypadku nieparzystej liczby uczestników może zdarzyć się zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym lub w jedynce)
 • przeloty i przejazdy wew. Kolumbii oraz przejazdy lotnisko-hotel-lotnisko
 • przejazdy podczas zwiedzania (van, taksówki, łódź, transport publiczny)
 • przejazd kolejką linową na Montserrat
 • bogaty program atrakcji turystycznych (wstępy do muzeów, parków, wycieczki itd.)
 • wstęp do Parku Tayrona
 • zwiedzanie poza szlakiem miejsc turystycznych (lokalne miejsca i restauracje)
 • warsztaty, zajęcia fitness i medytacje
 • ubezpieczenie turystyczne (KL 200.000, NNW 10.000, OC 200.000, bagaż 1.000, Assistance)
 • koszty organizacyjne
 • opiekę lidera i trenera przez cały pobyt w Kolumbii

 

CENA NIE OBEJMUJE

 • jedzenia z doświadczenia wiem, że każdy chce spróbować czegoś innego, a jedzenie w Kolumbii jest tanie, w większości miejsc zestaw lunchowy (zupa, napój i 2 danie) można zjeść za około 10-20zł (zazwyczaj w hotelach w ramach noclegu jest wliczone śniadanie)
 • biletów lotniczych na trasie Warszawa – Bogota (obecnie bilety to koszt około 3500-4500zł) – otrzymujesz wsparcie w kupnie biletów
 • innych osobistych wydatków (zakupów, pamiątek, itp.)

 

Opłać pierwszą ratę w wysokości 2888zł, aby zapewnić sobie miejsce i cenę!

 

PROGRAM 25.01-09.02.2025

Dzień 1 wylot z Warszawy do Bogoty (przelot razem z przesiadką zajmie około kilkunastu-dwudziestu kilku godzin).
 
Dzień 1/2 przylot do Bogoty, zakwaterowanie w hotelu, w zależności od pory dnia, czas wolny, spacer po okolicach, zwiedzanie.
 
Dzień 3 przelot na wybrzeże do Santa Marta.
 
Dzień 3-6 Zwiedzanie Santa Marta oraz całodniowa wyprawa do Parku Tayrona.
 
Dzień 6 przelot do Medellin.
 
Dzień 7 zwiedzanie Medellin – Komuna 13, Muzeum Botero, stare miasto, dzielnica imprezowa i inne
 
Dzień 8-12 przelot nad Pacyfik do Nuqui, czas wolny nad oceanem, wspólne zajęcia fitness, warsztaty i medytacje
 
Dzień 12 przelot do Medellin i przejazd do Salento
 
Dzień 13 zwiedzanie kolonijnego, uroczego miasteczka, Valle de Cocora (dolina najwyższych na świecie palm)
 
Dzień 14 przejazd autobusem do Bogoty, a następnie wylot do Polski
 
Dzień 15 przylot do Warszawy.
 
Powyższy program może w pewnym stopniu zostać zmieniony. Jak to mówią Kolumbijczycy, w Kolumbii nie wiesz co wydarzy się jutro czy dzisiaj, więc z pewnością czeka nas niesamowita przygoda, a program jest ramowy.

Prowadzący Adam Tkaczyk

Trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Odbywa około 60-80 lotów rocznie, spędzając w podróży ponad 6 miesięcy każdego roku. Mówi po hiszpańsku. Zakochany w Tajlandii i Kolumbii.

Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od blisko 15 lat prowadzi firmę z branży finansowej oraz firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów i wypraw szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Współprowadząca Gośka Woźniak

Pasjonatka podróży, dyplomowana i wieloletnia instruktorka fitness. Ukończyła Wydział Nauk Politycznych na UAM w Poznaniu.

Przedsiębiorczyni, przez wiele lat zarządzała własnym klubem fitness i od lat prowadzi zajęcia dla wielu klubów w Koninie, organizuje różne wydarzenia i obozy fitness w Bułgarii. Pracowała z osobami z SM, seniorami i kobietami w ciąży.

Fitness to jej największa pasja życiowa, z której uczyniła sposób na życie. Najlepszym dowodem jest grupa wiernych klientów, którzy podążają za nią od 20 lat. Ceniąc ja za jej otwartość, wigor, optymizm, przebojowość i indywidualne podejście do klientów. Jej moto życiowe to: “Tylko Ty możesz przekierować swoje myśli na inne tory”

MIEJSCE

Kolumbia

TERMIN

Początek: 25 stycznia 2025
Koniec: 09 lutego 2025

ZAPISZ SIĘ TERAZ ZA 8888ZŁ+ 250EUR, ZAMIAST 15000

Wystarczy opłacić pierwszą ratę w wysokości 2888ZŁ, aby zagwarantować sobie miejsce i cenę. Cena maksymalnie do 08.07.2024 lub wyczerpania puli miejsc.

Kolejne płatności 3000zł (do 15.07.2024), 3000zł (do 30.11.2024), koszt biletu lotniczego około 3500-4500zł oraz na miejscu w gotówce 250EUR

Omnibus – najniższa cena w ostatnich 30 dniach wynosiła 8500zł.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Wyprawa ma charakter warsztatu z medytacją i fitnessem. Organizator nie jest organizatorem turystyki. Docelowa grupa powinna liczyć około 8-12 osób. W wyjątkowej sytuacji może zostać zwiększona do 14 uczestników. Daty wylotu/powrotu mogą zmienić się +- 1-2dni (w zależności od możliwości kupienia biletów dla całej grupy), całość to min. 14dni.

Zapisy są prowadzone do wyczerpania puli miejsc. Kliknij przycisk “Rezerwuje” i sprawdź ile miejsc zostało.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń biuro@kaizenyourself.pl 507508363

DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?

 • spędzisz swój wymarzony urlop w egzotycznej i niesamowitej Kolumbii
 • poznasz Kolumbię od 3 kompletnie różnych stron (przepiękne wybrzeże, niesamowitą przyrodę w dżungli oraz najważniejsze miasta)
 • zasmakujesz się w przepysznych owocach, spróbujesz kolumbijskiej kawy oraz innych specjalnościach
 • odpoczniesz nad 2 oceanami
 • zwiedzisz niesamowity Park Tayrona
 • doświadczysz wspólnych medytacji na plaży
 • aktywnie spędzisz ten czas, mając okazje uczestniczyć w zajęciach fitness
 • zobaczysz najważniejsze atrakcje w Kolumbii (m.in. Monteserrat, Muzeum Narodowe, Muzeum Złota i inne)
 • zobaczysz najważniejsze atrakcje Bogoty i Santa Marty
 • zobaczysz najwyższe na świecie palmy 
 • wszystko masz podane na tacy (pełna organizacja przelotów, transferów, hoteli itd. – sprawdzone miejsca)
 • kameralna grupa (około 8-12 osób) i towarzystwo osób takich jak Ty
 • brak dopłat dla osób podróżujących samotnie
 • opieka doświadczonego lidera, który był wielokrotnie w Kolumbii i mówi po hiszpańsku
 • przygoda, która zostanie z Tobą na lata