Kolumbia – Wyprawa z Szamańską Ceremonią

17.09-01.10.2022

Czy wyprawa do Kolumbii z Ceremonią Szamańską jest dla Ciebie?

Chciał(-a) byś spędzić urlop w egzotycznym i niesamowitym miejscu?
Cenisz sobie przeżywanie przygód i chcesz odpocząć w otoczeniu przepięknej natury?
Może chcesz poznać ciekawych i otwartych ludzi, którzy są podobni do Ciebie i wniosą wartość w Twoje życie?

A może rozwój i duchowość jest dla Ciebie ważna?

Jeżeli choć raz pomyślałeś(-aś) tak to wspólna wyprawa do Kolumbii jest dla Ciebie! Doświadczysz tego wszystkiego i znacznie więcej!

 

 

CO ZOBACZYSZ? CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

Bogota – będziemy podziwiać stare miasto oraz dzielnicę La Candelaria, odwiedzimy największe na świecie muzeum złota oraz wiedziemy kolejką linową na wzgorze Monseratte, z którego rozpościera się widok na 8 milionową metropolię i wulkan Toima.
 

Narodowy Park Tayrona – plaże w parku uznane zostały przez National Geographic za jedne z 20 najpiękniejszych plaż na świecie. Dzień trekkingu przeplatającego się z relaksem na rajskiej plaży. Podczas trekkingu po tropikalnej puszczy będzie można obserwować unikalną karaibską florę i faunę (barwne papugi loros i 300 innych gatunków ptaków, małpy, żółwie, iguany, itd.). Punktem docelowym jest kilka zatoczek i przepięknych, białych plaż o szmaragdowej wodzie, otoczonych tropikalną zielenią.

Santa Marta – najstarsze miasto Kolumbii, leżące nad morzem karaibskim. Poczujemy jego wyjątkowy klimat i będzie to baza wypadowa do Parku Tayrona.

San Andres – rajska wyspa. Karaibska perła leżąca u wybrzeży Kostaryki i Nikaragui. Jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie w jakich byłem. Biały piasek, lazurowa woda, palmy, egzotyczna przyroda i niesamowite widoki.

 

Mocoa – tuż przy granicy z Ekwadorem. Największą atrakcją regionu Putumayo jest przyroda. Znajduje się tutaj największy wodospad (80 metrów) Fin del Mundo co oznacza koniec świata oraz park krajobrazowy. W tym regionie przewidziana jest ceremonia szamańskie z medycyną z Amazonii.

WARTOŚĆ WYPRAWY 12499PLN

CENA TYLKO 6500PLN +250 USD

CENA OBEJMUJE

 • zakwaterowanie w hotelach lub pensjonatach (pok. 2 osobowe z łazienką, wentylatorem lub klimatyzacją, najczęściej o standardzie 3***), (w przypadku nieparzystej liczby uczestników może zdarzyć się zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym lub w jedynce)
 • zakwaterowanie podczas ceremonii (bardzo proste warunki w hamakach)
 • przeloty i przejazdy wew. Kolumbii oraz przejazdy lotnisko-hotel-lotnisko
 • przejazdy podczas zwiedzania (van, taksówki, łódź, transport publiczny)
 • przejazd kolejką linową na Montserrat
 • wstęp do Parku Tayrona
 • bogaty program atrakcji turystycznych (wstępy do muzeów, parków, wodospad Fin del Mundo itd.)
 • Tarjeta de turista pozwalająca na przylot do San Andres (o wartości około 150zł)
 • całodniową wycieczkę łodzią na okoliczne plaże i park w San Andres
 • zwiedzanie poza szlakiem miejsc turystycznych (lokalne miejsca i restauracje)
 • całonocna ceremonia szamańskie
 • ubezpieczenie turystyczne (KL 200.000, NNW 10.000, OC 200.000, bagaż 1.000, Assistance)
 • koszty organizacyjne
 • opiekę lidera i trenera przez cały pobyt w Kolumbii

 

CENA NIE OBEJMUJE

 • jedzenia z doświadczenia wiem, że każdy chce spróbować czegoś innego, a jedzenie w Kolumbii jest tanie, w większości miejsc zestaw lunchowy (zupa, napój i 2 danie) można zjeść za około 10zł (zazwyczaj w hotelach w ramach noclegu jest wliczone śniadanie)
 • biletów lotniczych na trasie Warszawa – Bogota lub Berlin – Bogota (obecnie bilety z WAW to koszt około 3000-4000zł, a z Berlina około 2500-3000zł) – otrzymujesz wsparcie w kupnie biletów
 • ewentualnie wymaganych testów na covid (na 16.04.2022 testy nie są wymagane, ale wjazd jest możliwy tylko dla zaszczepionych)
 • innych osobistych wydatków (zakupów, pamiątek, itp.)

 

Opłać pierwszą ratę w wysokości 1500zł, a następne płatności dopiero w czerwcu i lipcu!

 

Poznaj 7 potwierdzonych naukowo korzyści, które uzyskasz dzięki medytacji:

agsdi-person

Zyskaj prawdziwe poczucie własnej wartości, wysoką motywację i pewność siebie

Zwiększa się Twoja samoświadomość, lepiej siebie rozumiesz, to co do tej pory działo się automatycznie (podświadomie) staje się częścią Twoje świadomości, a dzięki temu świadomość i podświadomość działa w tym samym kierunku wspierając Ciebie.

agsdi-sun-2

Pozbądź się stresu

Obniża poziom kortyzolu. Daje głębokie poczucie spokoju i również akceptacji/zaufania do tego co dzieje się. A kiedy nie czujesz się zagrożony stres znika, a z nim wszystkie jego negatywne objawy i konsekwencje.
agsdi-heart

Zdrowy jak mnich

Bezpośrednio wpływa na regeneracje i rozluźnienie wpływając na lepsze funkcjonowanie organizmu. Wspiera system immunologiczny, spowalnia procesy starzenia komórkowego, obniża ciśnienie krwi, łagodzi ból i stany zapalne.
agsdi-learn

Zostań "supermózgiem"

Na poziomie fizycznym dzięki medytacji zwiększa się ilość istoty szarej, pojawiają się dodatkowe fałdowania, nowe połączenia neuronowe oraz zmieniają się fale mózgowe. To wszystko wpływa na wzrost kreatywności, inteligencji i podejmowanie lepszych decyzji.
agsdi-heart-leaf-2

Pożegnaj się z nałogami

Medytacja pozwala odchudzić się, przestać palić, pić, używać narkotyków. Zwiększa samokontrole i panowanie nad impulsami. Dzięki poczuciu szczęścia i większej samoświadomości zażywanie używek lub inne nałogi stają się zbędne, a dzięki temu raz na zawsze możesz pożegnać się z nimi.
agsdi-ribbon

Zdrowa psychika

Obecnie medytacja z powodzeniem jest stosowana w wielu terapiach. Pomaga z stanach lękowych, depresji. Poprawia stabilność emocjonalną i zwiększa inteligencję emocjonalną.
agsdi-face-happy

Szczęśliwy jak dziecko

Na poziomie fizjologicznym zaobserwowano zwiększoną ilość serotoniny i dopaminy (tzw. hormony szczęścia”. Tak jak u dzieci szczęście jest w nas. Według badań ludzie medytujący są po prostu szczęśliwsi. Odnajdziesz je w sobie dzięki medytacji

PROGRAM 17.09-01.10.2022

Dzień 1 wylot z Warszawy lub Berlina do Bogoty (przelot razem z przesiadką zajmie około kilkunastu-dwudziestu kilku godzin).
 
Dzień 1/2 przylot do Bogoty, zakwaterowanie w hotelu, w zależności od pory dnia, czas wolny, spacer po okolicach, zwiedzanie.
 
Dzień 3 przelot na wybrzeże do Santa Marta.
 
Dzień 3-5 Zwiedzanie Santa Marta oraz całodniowa wyprawa do Parku Tayrona.
 
Dzień 6 przelot na rajską wyspę San Andres.
 
Dzień 6-8 odpoczynek na wyspie, całodniowa wycieczka (na pobliskie wysepki Acuario, park, Jhonny Cay), czas wolny na odpoczynek lub zwiedzanie wyspy.
 
Dzień 9 lot San Andres do Bogoty i przejazd nocnym autobusem do Putumayo.
 
Dzień 10-13 zwiedzanie wodospadu Fin del Mundo, rezerwatu, czas wolny oraz 1 całonocna ceremonia szamańska.
 
Noc 13/14 powrót autobusem do Bogoty, a następnie wylot.
 
Dzień 15 przylot do Warszawy lub Berlina.
 
Powyższy program może w pewnym stopniu zostać zmieniony. Jak to mówią Kolumbijczycy, w Kolumbii nie wiesz co wydarzy się jutro czy dzisiaj, więc z pewnością czeka nas niesamowita przygoda, a program jest ramowy.

Prowadzący Adam Tkaczyk

Trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Odbywa około 60-80 lotów rocznie, spędzając w podróży ponad 6 miesięcy każdego roku. Mówi po hiszpańsku. Zakochany w Tajlandii i Kolumbii.

Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od ponad 10 lat prowadzi firmę z branży finansowej. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów i wypraw szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

MIEJSCE

Kolumbia

TERMIN

Początek: 17 września 2022
Koniec: 01 października 2022

ZAPISZ SIĘ TERAZ ZA 6500ZŁ+ 250USD, ZAMIAST 12499

Wystarczy opłacić pierwszą ratę w wysokości 1500ZŁ, aby zagwarantować sobie miejsce i cenę.

Kolejne płatności 2500zł (do 30.06.2022), 2500zł (do 30.07.2022), koszt biletu lotniczego około 3000-4000zł oraz na miejscu w gotówce 250USD

 

DODATKOWE INFORMACJE

Wyprawa ma charakter warsztatu z ceremonią szamańską. Organizator nie jest organizatorem turystyki. Docelowa grupa powinna liczyć około 8-12 osób. Daty wylotu/powrotu mogą zmienić się +- 1-2dni (w zależności od możliwości kupienia biletów dla całej grupy), całość to min. 14dni. Obecnie (na 16.04.2022), żeby wjechać do Kolumbii TRZEBA być zaszczepionym na covid, nie trzeba posiadać testu.

Zapisy są prowadzone do wyczerpania puli miejsc.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń biuro@kaizenyourself.pl 507508363

DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?

 • spędzisz swój wymarzony urlop w egzotycznej i niesamowitej Kolumbii
 • poznasz Kolumbię od 3 kompletnie różnych stron (przepiękne wybrzeże, niesamowitą przyrodę w dżungli oraz najważniejsze miasta)
 • zasmakujesz się w przepysznych owocach, spróbujesz kolumbijskiej kawy oraz innych specjalnościach
 • odpoczniesz na przepięknej i spokojnej karaibskiej wyspie
 • zwiedzisz niesamowity Park Tayrona
 • doświadczysz wspólnych medytacji na plaży
 • zobaczysz najważniejsze atrakcje w Kolumbii (m.in. Monteserrat, Muzeum Narodowe, Muzeum Złota i inne)
 • zobaczysz najważniejsze atrakcje Bogoty i Santa Marty
 • doświadczysz szamańskiej ceremonii z medycyną z Amazonii
 • wszystko masz podane na tacy (pełna organizacja przelotów, transferów, hoteli itd. – sprawdzone miejsca)
 • kameralna grupa (okolo 8 osób) i towarzystwo osób takich jak Ty
 • brak dopłat dla osób podróżujących samotnie
 • opieka doświadczonego lidera, który był wielokrotnie w Kolumbii i mówi po hiszpańsku
 • przygoda, która zostanie z Tobą na lata
“Drogi Adamie z serca wyrywa się wdzięczność i dziękczynienie za Twoja obecność tu na tej Ziemii Dziękuję za wspaniała opiekę przez dwa tygodnie pobytu w Kolumbii to był wspaniały czas doświadczenia i smakowania życia 🌼Jesteś wyjątkowym człowiekiem pełnym dobroci i miłości 😍mogę z pełna odpowiedzialnością i przekonaniem powiedzieć ze czas przeżyty z Tobą w Kolumbii był wyjątkowy 🌈polecam z całego serca ciebie Adam każdemu kto chce wyruszyć w Świat by poznać i doświadczyć siebie życia ,ludzi, kultury , smaków i przepięknych niezapomnianych widoków❤️pozdrawiam Stanisława”
„Dziękuję Tobie za to ze mogliśmy razem odbyć podróż mojego życia
Mając trochę ponad 60 lat dowiedziałem się ze życie może być jeszcze piękniejsze
Te dwa tygodnie doświadczania rozpaliły we mnie chęć dalszego podróżowania z Tobą po świecie .
Ledwo co wróciłem do domu ( trzy godziny temu )a już zaczynam pakować walizkę na wyjazd w listopadzie do Tajlandii.
Adam pamiętaj o mnie na Sylwestrowy wyjazd w nieznane
No oczywiście na przyszły rok tez chce z Tobą zrobić te dwa wyjazdy.
A tak na koniec , byłem w szoku kiedy chcieliśmy cię poinformować o naszym problemie z lotem, to Ty odpisałeś ze już wszystko wiesz.
Dlatego bardzo dziękuję za otrzymane dary -łaski i proszę o dalsze
Życzę Tobie samych cudownych dni.
Pozdr Marek”
marek

“Drogi Adamie z serca wyrywa się wdzięczność i dziękczynienie za Twoja obecność tu na tej Ziemii Dziękuję za wspaniała opiekę przez dwa tygodnie pobytu w Kolumbii to był wspaniały czas doświadczenia i smakowania życia 🌼Jesteś wyjątkowym człowiekiem pełnym dobroci i miłości 😍mogę z pełna odpowiedzialnością i przekonaniem powiedzieć ze czas przeżyty z Tobą w Kolumbii był wyjątkowy 🌈polecam z całego serca ciebie Adam każdemu kto chce wyruszyć w Świat by poznać i doświadczyć siebie życia ,ludzi, kultury , smaków i przepięknych niezapomnianych widoków❤️pozdrawiam Stanisława”
„Dziękuję Tobie za to ze mogliśmy razem odbyć podróż mojego życia
Mając trochę ponad 60 lat dowiedziałem się ze życie może być jeszcze piękniejsze
Te dwa tygodnie doświadczania rozpaliły we mnie chęć dalszego podróżowania z Tobą po świecie .
Ledwo co wróciłem do domu ( trzy godziny temu )a już zaczynam pakować walizkę na wyjazd w listopadzie do Tajlandii.
Adam pamiętaj o mnie na Sylwestrowy wyjazd w nieznane
No oczywiście na przyszły rok tez chce z Tobą zrobić te dwa wyjazdy.
A tak na koniec , byłem w szoku kiedy chcieliśmy cię poinformować o naszym problemie z lotem, to Ty odpisałeś ze już wszystko wiesz.
Dlatego bardzo dziękuję za otrzymane dary -łaski i proszę o dalsze
Życzę Tobie samych cudownych dni.
Pozdr Marek”
jan

“Drogi Adamie z serca wyrywa się wdzięczność i dziękczynienie za Twoja obecność tu na tej Ziemii Dziękuję za wspaniała opiekę przez dwa tygodnie pobytu w Kolumbii to był wspaniały czas doświadczenia i smakowania życia 🌼Jesteś wyjątkowym człowiekiem pełnym dobroci i miłości 😍mogę z pełna odpowiedzialnością i przekonaniem powiedzieć ze czas przeżyty z Tobą w Kolumbii był wyjątkowy 🌈polecam z całego serca ciebie Adam każdemu kto chce wyruszyć w Świat by poznać i doświadczyć siebie życia ,ludzi, kultury , smaków i przepięknych niezapomnianych widoków❤️pozdrawiam Stanisława”
„Dziękuję Tobie za to ze mogliśmy razem odbyć podróż mojego życia
Mając trochę ponad 60 lat dowiedziałem się ze życie może być jeszcze piękniejsze
Te dwa tygodnie doświadczania rozpaliły we mnie chęć dalszego podróżowania z Tobą po świecie .
Ledwo co wróciłem do domu ( trzy godziny temu )a już zaczynam pakować walizkę na wyjazd w listopadzie do Tajlandii.
Adam pamiętaj o mnie na Sylwestrowy wyjazd w nieznane
No oczywiście na przyszły rok tez chce z Tobą zrobić te dwa wyjazdy.
A tak na koniec , byłem w szoku kiedy chcieliśmy cię poinformować o naszym problemie z lotem, to Ty odpisałeś ze już wszystko wiesz.
Dlatego bardzo dziękuję za otrzymane dary -łaski i proszę o dalsze
Życzę Tobie samych cudownych dni.
Pozdr Marek”
jan2

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

0 komentarzy

opisniani a s a

jan kowalsk

stanowisko, firma