Kobiecy Biznes Pod Palmami

16.03-25.03.2024

Czy Kobiecy Biznes Pod Palmami jest dla Ciebie?

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia, która odmieni Ciebie i Twój biznes? Chcesz rozwinąć swój biznes i wiesz, że potrzebujesz do tego wsparcia innych osób?

Pragniesz prowadzić swój biznes w zgodzie ze sobą i w poczuciu spełnienia?

Marzysz o wygrzewaniu się w słońcu na rajskiej plaży w towarzystwie wyjątkowych kobiet, które są podobne do Ciebie i wniosą nową wartość w Twoje życie? A może chcesz zwiedzić egzotyczne miejsca, magiczne świątynie i doświadczyć czegoś więcej?

Jeśli choć raz pomyślałaś TAK, to wspólna wyprawa do Tajlandii jest dla Ciebie! Doświadczysz tego wszystkiego i znacznie więcej!

 

Wyprawa do Tajlandii +Program Rozwojowy (2 m-ce)

Nasz program to coś więcej niż wakacyjny wyjazd. Wyprawa zostanie poprzedzona i zakończona 2 spotkaniami rozwojowymi online.

Najpierw sprawdzisz gdzie jesteś teraz ze swoim biznesem i gdzie chcesz się znaleźć w przyszłości. Stworzysz dokładną wizję swojego wymarzonego biznesu i życia. A następnie odkryjesz siebie w nowej rzeczywistości i zaczniesz zmieniać swój biznes pod okiem doświadczonych trenerów. Nauczysz się także jak tworzyć rolki dla swojego biznesu i nagrasz kilka z nich podczas tej wyprawy.

W tym niezwykłym miejscu, jakim jest Tajlandia, pobudzisz swoje ciało i duszę, zainspirujesz się do dalszego rozwoju na wielu płaszczyznach.

Wyjazd pomoże Ci odświeżyć umysł i spojrzeć świeżym okiem na Twój biznes. Wypracujesz nowy plan działania dla swojego biznesu i przygotujesz się do kolejnych, odważnych wyzwań.

Po powrocie do Polski czekają Cię kolejne 2 spotkania, podczas których przygotujesz strategię działań i zaczniesz ją wdrażać w życie przy wsparciu grupy i mentorów biznesu.

Co zobaczysz? Czego doświadczysz?

Bangkok – to miasto z pewnością Ciebie zaskoczy. Kilkunastomilionowa metropolia pełna kontrastów, którą poznasz z wielu stron. Zasmakujesz się w jedzeniu na ulicy, będziesz podziwiać widoki podczas rejsu po kanałach, zachwycisz się bogactwem Pałacu Królewskiego i pięknem zwiedzanych świątyń. Przejdziemy się najbardziej rozrywkową dzielnicą czerwonych latarni oraz będziemy podziwiali Bangkok z tarasu widokowego z wysokości ponad 300 metrów, gdzie można zobaczyć zapierający dech widok w ciągu dnia, w nocy i przepiękny zachód słońca.

Rajska Wyspa – wśród malowniczych krajobrazów, krystalicznie turkusowej wody i piaszczystych plaż spędzisz kilka niezapomnianych dni. Będzie tu czas na warsztaty rozwojowe oraz błogie leniuchowanie. Ta jedna z najpiękniejszych plaż na świecie jest doskonałym miejscem na kąpiele słoneczne i wodne, spacery, masaże, chwile refleksji i inspirujące rozmowy.

Park Narodowy Khao Sok – to ogromne jezioro otoczone wiecznie zielonym lasem deszczowym. Jest to jedno z tych miejsc, w którym jest się szczęśliwym od samego patrzenia. Podczas wyprawy będziemy pływać łodzią, rozkoszować się błogą ciszą, podziwiać jaskinie.

WARTOŚĆ PROGRAMU ROZWOJOWEGO Z WYPRAWĄ DO TAJLANDII 19999PLN

CENA TYLKO 7777PLN +300USD

CENA OBEJMUJE
– 2 miesięczny Program Rozwojowy (4 spotkania online + Wyprawa do Tajlandii)
– zakwaterowanie w hotelach lub bungalowach (pok. 2 osobowe z łazienką, wentylatorem lub klimatyzacją, najczęściej o standardzie 3***),  (w przypadku nieparzystej liczby uczestników może zdarzyć się zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym lub w jedynce)
– przeloty wew. Tajlandii
– wszystkie przejazdy lotnisko-hotel-lotnisko
– przejazdy podczas zwiedzania (van, prywatna łódź, transport publiczny)
– bogaty program atrakcji turystycznych (wstępy do świątyń, pałaców, itd.)
– zwiedzanie poza szlakiem miejsc turystycznych (bardzo lokalne miejsca i restauracje)
– wjazd na taras widokowy i podziwianie Bangkoku z wysokości ponad 300m
– ubezpieczenie turystyczne (KL 200.000, NNW 10.000, OC 200.000, bagaż 1.000, Assistance)
– 3 transformujące Ciebie i Twój biznes warsztaty (Selflove i Odwaga w Biznesie, Pieniądze i Sprzedaż, Blokady w Biznesie i w Ciele
– prowadzenie podczas wyjazdu wspólnych medytacji, Praktyk Mocy, kręgów i warsztatów
– koszty organizacyjne
– opiekę lidera zakochanego w Tajlandii
– wsparcie 2 mentorów biznesu

CENA NIE OBEJMUJE

– przelotu na trasie WAW-BKK-WAW (cena biletu w 2 strony zazwyczaj mieści się w przedziale 2500-3500zł)
– jedzenia z doświadczenia wiem, że każdy chce spróbować czegoś innego, a jedzenie w Tajlandii jest tanie, w większości miejsc można zjeść bardzo dobre jedzenie za około 6-10zł za danie
– innych osobistych wydatków (atrakcji poza programem, pamiątek, itd.)

 

PROGRAM 16.03-25.03.2024

Dzień 1 – wylot z Warszawy do Bangkoku (przelot razem z przesiadką zajmie około kilkunastu-dwudziestu kilku godzin)

Dzień 2 – przylot do Bangkoku, zakwaterowanie w hotelu, w zależności od pory dnia, warsztat rozwojowy, spacer po okolicach, targ, słynna dzielnica Pat Pong

Dzień 3 – poranna Praktyka Mocy, zwiedzanie Bangkoku, (pałac królewski, Golden Mount, leżący Budda, Wat Phra Kaew, rejs po kanałach, przejażdżka tramwajem wodnym, opcjonalnie Wat Arun i Khao San Road, wolny czas na masaże i inne atrakcje), wieczorne spotkanie w kręgu

Dzień 4 – przelot i przejazd na wyspę, zachód słońca na rajskiej wyspie, wieczorne spotkanie w kręgu

Dzień 5-7 – poranne Praktyki Mocy, warsztaty rozwojowe, odpoczynek, opcjonalne zwiedzanie, możliwość skorzystania z dodatkowych (poza programem) lekcji kitesurfingu, nurkowania i innych dostępnych atrakcji na wyspie oraz wieczorne spotkania w kręgu

Dzień 8 –  poranna Praktyka Mocy, zwiedzanie Parku Narodowego Khao Sok, wieczorne spotkanie w kręgu

Dzień 9 – powrót do Bangkoku, wycieczka na taras widokowy, pożegnalna kolacja

Dzień 10 – wylot i przylot do Warszawy

Powyższy program może w pewnym stopniu zostać zmieniony.

Spotkania online

27.02.2024, 07.03.2024, 09.04.2024 i 23.04.2024 godz. 11-13

Prowadzący Ania Dorot

Psycholog, trener, mentorka biznesu. Certyfikowana falicytatorka medytacji OSHO. W swojej pracy łączy elementy pracy z energią z technikami artystycznymi wyzwalającymi kreatywny potencjał. Od wielu lat pracuje z ludźmi – indywidualnie i grupowo, pomagając im znaleźć spokój, radość i satysfakcję w codziennym życiu. 

Pomaga także kobietom budować silne i wyjątkowe marki, tworząc dla nich strategie komunikacji oraz branding. 

Od początku swojej kariery związana z marketingiem, najpierw pracując w reklamie, później jako dyrektor marketingu w kanadyjskiej firmie.

Przez wiele lat pracowała także jako psycholog oraz trener. Od 10 lat prowadzi swój własny biznes.

Inspiruje kobiety do działania organizując różnego rodzaju inicjatywy. Jest m.in. organizatorką konferencji „Become Lovebrand” oraz prowadzącą rozmowy z przedsiębiorczymi kobietami w podcaście Brand Stories.

Prowadzący Adam Tkaczyk

Trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Z przyjemnością jeździe do Ameryki Południowej oraz Azji. Odbywa około 60-80 lotów rocznie, spędzając w podróży ponad 6 miesięcy każdego roku. Tajlandia jest dla niego 2 domem i był w niej ponad 20 razy.

Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców, od ponad 12 lat prowadzi firmę z branży finansowej i firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów i wypraw szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Poznaj opinie uczestników

wypraw z Adamem

MIEJSCE

Tajlandia + online

TERMIN WYPRAWY

Początek: 16 marca 2024
Koniec: 25 marca 2024

SPOTKANIA ONLINE

27.02.2024, 07.03.2024, 09.04.2024, 23.04.2024 godz. 11-13

ZAPISZ SIĘ TERAZ ZA 7777ZŁ +300USD, ZAMIAST 19999

Wystarczy opłacić pierwszą ratę w wysokości 3277ZŁ, aby zagwarantować sobie miejsce i cenę.

Kolejne płatności 2500zł za bilet lotniczy (do 15.11.2023), 4500zł (do 08.01.2024) oraz 300USD na miejscu w gotówce.

Cena dostępna maksymalnie do 11.11.2023 – następnie będzie stopniowo podnoszona.

Omnibus – najniższa cena w ostatnich 30 dniach – 6700zł.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Wyprawa ma charakter warsztatu z medytacją. Organizator nie jest organizatorem turystyki. Docelowa grupa powinna liczyć około 8-12 osób Wyjątkowo może zostać zwiększona do 14 uczestników. Daty wylotu/powrotu mogą zmienić się +- 1-2dni (w zależności od możliwości kupienia biletów dla całej grupy), całość to min. 10dni. Obecnie, żeby wjechać do Tajlandii nie jest potrzebne szczepienie, ani test.

 

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń biuro@kaizenyourself.pl 507508363

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z “KOBIECY BIZNES POD PALMAMI?

 • podczas wyjazdu poznasz inne przedsiębiorcze kobiety, które mogą być dla Ciebie źródłem wiedzy i inspiracji a także w przyszłości partnerką w biznesie.
 • spędzisz wartościowy czas zarówno w sferze odpoczynku jak i rozwoju.
 • codziennie będziesz doświadczać nowych rzeczy, które pozwolą Ci lepiej poznać siebie i staną się ważnym elementem rozwoju Twojego biznesu.
 • zdobędziesz wartościową wiedzę i co najważniejsze będziesz pracować z tematami, które blokują Cię w rozwoju biznesu
 • atmosfera podczas wyjazdu naładuje Cię pozytywną energią do działania i wrócisz z głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań
 • zwiedzisz niezwykłe zakątki Tajlandii – to będzie niezapomniana przygoda Twojego życia!
 • poznasz aż 3 kompletnie różne miejsca w Tajlandii (Bangkok, rajska wyspa, park narodowy Khao Sok)
 • zasmakujesz się w Tajskiej kuchni, spróbujesz Pad Thaia, Mango Sticky Rice, Noodle Soup i wiele innych
 • odpoczniesz na przepięknej i spokojnej plaży
 • skorzystasz z prawdziwego tajskiego masażu
 • doświadczysz wspólnych medytacji na plaży, Praktyk Mocy oraz warsztatów
 • zobaczysz najważniejsze świątynie i atrakcje w Tajlandii, a do tego zwiedzisz kraj poza utartym szlakiem
 • wszystko masz podane na tacy (pełna organizacja przelotów, transferów, hoteli itd. – sprawdzone wielokrotnie miejsca)
 • kameralna grupa (około 8-12 osób) i towarzystwo osób takich jak Ty
 • brak dopłat dla osób podróżujących samotnie
 • Poranne Praktyki Mocy, które będziesz mogła przenieść do swojego codziennego życia
 • Wieczorne Kręgi – podczas których będziemy dzielić się swoimi przeżyciami, a także omawiać wyzwania w biznesie
 • 3 transformujące Ciebie i Twój biznes warsztaty (Selflove i Odwaga w Biznesie, Pieniądze i Sprzedaż, Blokady w Biznesie i w Ciele)
 • warsztaty rolkowe – przygotujesz plan na swoje rolki, nauczysz się jak je nagrywać i montować. Wszystko po to, żeby wzmocnić swój biznes
 • opieka doświadczonego lidera, który jest zakochany w Tajlandii (był w niej ponad 20 razy)
 • wsparcie 2 mentorów biznesu