E-BOOK O MEDYTACJI

Pobierz za darmo 17 stron e-booka oraz dodatkowo wybierz wartościowe materiały i nagrania. 

 

E-book o medytacji

Interesujesz się medytacją, duchowością lub samorozwojem? Zastanawiasz się czy codzienna praktyka może Ci pomóc w osiągnięciu wewnętrznego spokoju i harmonii? Chcesz poznać inspirujące historie?

Jeśli Twoja odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmiała “Tak” to oznacza, że jesteś w dobrym miejscu.  Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia stworzyłem e-book o medytacji, składający się z 17 stron teoretycznej wiedzy i praktycznych wskazówek.

Co znajdziesz w środku?

 • wyjaśnienia podstawowych pojęć
 • porównanie najbardziej znanych form medytacji
 • zestawienie korzyści płynących z medytacji
 • zbiór badań naukowych
 • garść ciekawostek z dziedziny medytacji, duchowości i samorozwoju
 • inspirujące historie Oprah Winfrey, Hugha Jackmana i innych znanych osób, które stosują codzienną praktykę

Dlaczego warto go mieć?

To doskonały zbiór odpowiedzi na podstawowe pytania i podpowiedzi do dalszej eksploracji tematu.

 

Pobierz e-booka za darmo lub kup go w pakiecie z materiałami mailowymi, nagraniami instruktażowymi lub dostępem do live’a medytacyjnego. Szczegóły znajdziesz na dole strony.

Materiały mailowe oraz 3 nagrania instruktażowe dotyczące medytacji i oddechu

Chcesz pogłębić swoją wiedzę o medytacji i krok po kroku nauczyć się najbardziej skutecznych technik medytacyjnych i oddechowych? Zachęcam Cię do nabycia wraz z e-bookiem dostępu do treści premium w postaci nagrań instruktażowych i materiałów mailowych.  

3 powody, dla których warto je mieć:

 • Nauczysz się medytować, wykorzystując technikę anapanasati – jedna z najbardziej skutecznych metod, polegającą na rozwijaniu uważności i skupieniu się na oddechu. Celem tej praktyki jest zwiększenie zdolności koncentracji i jasności umysłu. A opanowanie jej przynosi zbawienne korzyści dla ciała i ducha.
 • Odkryjesz kilka technik oddechowych, które z pewnością pomogą Ci w dalszej praktyce medytacji.
 • Doświadczysz sesji głębokiego relaksu.

 

Ponadto otrzymasz dożywotni dostęp do nagrań, dzięki czemu będziesz mieć możliwość powrotu do nich, kiedy poczujesz taką potrzebę.

LIVE MEDYTACYJNY ‘HAPPY HOUR’

Cotygodniowy Live Medytacyjny Happy Hour to przepełnione spokojem i radością godzinne spotkanie na żywo online.  Na którym doświadczysz:

 • wspólnej medytacji
 • sesji głębokiego relaksu
 • intymnej przestrzeń w kameralnym gronie osób zainteresowanych medytacją lub duchowością
 • technik oddechowych i medytacyjnych

Masz możliwość zadawania pytań i kontaktu na żywo, co będzie idealnym uzupełnieniem i wsparciem dla Twojej nauki medytacji.

Spotykamy się co piątek o godz. 7:00 rano. W pakiecie otrzymujesz dostęp do 1 dowolnego terminu.

Autor  Adam Tkaczyk

trener, pasjonat psychologii i medytacji, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Przedsiębiorca, finansista i podróżnik. Autor projektu Twoje Spotkanie – Twój Sukces, cotygodniowych warsztatów Harmonia i Uważność. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od ponad 10 lat prowadzi firmę z branży finansowej. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Który pakiet wybierzesz?