Droga Serca, czyli źródło Twojej MOCY

23.06.2024

“Kiedy łączysz się z ciszą będącą w tobie, wtedy możesz nadać sens hałasowi, który panuje wokół ciebie.” – Stephen Richards

Droga serca, czyli źródło Twojej MOCY.

Zapraszamy CIę w podróż do wnętrza siebie. To będzie czas na zatrzymanie i spojrzenie na to jakim jesteś człowiekiem, co jest Twoją siłą, jak postrzegasz siebie, co dajesz światu i co stanowi o Twojej autentycznej wartości. 

Będziemy Ci towarzyszyć, zadawać pytania i wymieniać się obserwacjami. Zadbamy o przestrzeń, zapewnimy spokój i bezpieczeństwo. 

Wykorzystamy naszą wiedzę psychologiczną, coachingową, techniki relaksacyjne i medytacyjne.

Zrób z nami kolejny krok do lepszego zrozumienia samego siebie.

 

Na warsztatach wspólnie wykonamy 3 kroki:

1. Zatrzymamy się – wolny dzień, czas tylko dla Ciebie, bez obowiązków, wyjście z codziennej rutyny, czyli przestrzeń gdzie możesz usłyszeć siebie.
2. Zrozumienie – spojrzysz na to co wydarzyło się, co Ciebie teraz dotyka, porusza emocjonalnie. Kiedy już zatrzymasz się możesz przeanalizować to co dzieje się, porozmawiać z innymi w bezpiecznej przestrzeni, a przede wszystkim zrozumieć. Wtedy prosta droga do tego, żeby zintegrować i uzdrowić to co jest w Tobie. Pamiętaj wszystko czego doświadczasz jest po coś, a kiedy tego w pełni doświadczysz przestanie to na Ciebie oddziaływać.
3. Jasna droga – kiedy zatrzymujesz się, możesz usłyszeć głoś swojego serca. To on poprowadzi Cię najlepszą dla Ciebie drogą. Działa jak kompas wskazujący właściwy kierunek. Z czego warto zrezygnować, czego nauczyć się, a na czym skupić swoją uwagę. Kiedy słuchasz swojego serca i podążasz w zgodzie z nim. Masz więcej spokoju, radości i wiesz, że Twoje życie zmierza we właściwym kierunku.

PODCZAS WARSZTATÓW:

 • połączysz się z swoim sercem/duszą, a dzięki tym zyskasz prawdziwe wewnętrzne prowadzenie
 • poznasz techniki medytacyjne, a dzięki temu będziesz doświadczać całej palety korzyści płynących z medytacji
 • zidentyfikujesz swoje mocne strony
 • pozbędziesz się tego co Ciebie najbardziej blokuje w dalszym rozwoju
 • będziesz mieć więcej energii i spokoju, ponieważ głęboko zrelaksujesz się i odprężysz
 • będziesz rozwijać się w atmosferze bliskości i zabawy z osobami o podobnych zainteresowaniach
 • zharmonizujesz ciało, umysł i duszę, ponieważ oczyścisz głowę z zbędnych i negatywnych myśli
 • rozwiniesz swoją uważności dzięki czemu Twoja własna medytacją będzie łatwiejsza i głębsza
 • otrzymasz praktyczne ćwiczenia i wskazówki, które będziesz mógł/a zastosować samodzielnie po zakończeniu warsztatów

PLAN WARSZTATÓW

 • 9:00-10:00 Krąg Otwarcia, Wprowadzenie i Medytacja
 • 10:00-11:15 Moduł 1
 • 11:15-11:30 Przerwa
 • 11:30-12:45 Moduł 2
 • 12:45-13:45 Przerwa luchowa
 • 13:45-15:45 Moduł 3
 • 15:45-16:00 Przerwa
 • 16:00-17:30 Moduł 4
 • 17:30-18:00 Krąg Zamknięcia i Podsumowanie

Wszystkie proponowane praktyki mają świecki charakter, nie są związane z żadnym wyznaniem ani religią. Może wziąć w nich udział każdy, bez względu na światopogląd i wyznawane wartości. Zapewniamy koce, poduszki do medytacji oraz wodę i przekąski. Prosimy uczestników o luźny, wygodny strój do praktyki. Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00 (przyjdź 10-15 min. wcześniej). Punktualnie o 9:00 są zamykane drzwi i ze względu na charakter zajęć i troskę o uczestników, osoby, które spóźnią się nie będą wpuszczane. Warsztaty odbędą się w kameralnej atmosferze.

Prowadzący Adam Tkaczyk

Przewodnik duchowy, przedsiębiorca i podróżnik. Z zamiłowania i pasji interesuje się psychologią, rozwojem osobistym i medytacją, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe w Azji oraz Ameryce Południowej. Jego hasło przewodnie w pracy z ludźmi to „Bądź sobą, jesteś miłością, jesteś cudem”. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców, od ponad 12 lat prowadzi firmę w branży finansowej i firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

Jak duchowość wpływa na nasze życie?

Jak wyglądają moje warsztaty?

MIEJSCE

Warszawa
ul. Grażyny 15, sala 17
Warszawa
Zobacz na mapie

 

TERMIN:

23.06.2024, niedziela, godz. 9:00-18:00

 

 

 ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zapisy do 21.06 lub wyczerpania puli miejsc.